TDG50IMP φορητή γραμμή βαρετό μηχάνημα
Φορητές διατρήσεις: 1.377 "-15.74" (35-400mm), ράβδος διάτρησης: Φ50x1828 + 35 * 1200mm, αξονική διαδρομή τροφοδοσίας: 280mm Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μας στο E-mail: sales@dthmachines.com, joysungportable.com:Tel:+86 13823685815
Joysung μάρκα TDG50IMP φορητή γραμμή βαρετό μηχάνημα Περιγραφή προϊόντος
Λεπτομέρειες εξαρτημάτων
Κινητήρας περιστροφής: Περιστρεφόμενο κιβώτιο μετάδοσης κίνησης:
Eibenstock ηλεκτρικό κινητήρα 220V / 50Hz / 1800W 5: 1 ατέρμονα κοχλία
Βαριά κατασκευή - Νέοι κινητήρες ενεργοποιούν τη βαφή γραμμής CLIMAX (2)
γραμμικά εργαλεία διάτρησης
Χαρακτηριστικό Περιγραφή:
Μια ποικιλία μεθόδων εγκατάστασης, οριζόντια διάτρηση, κάθετη διάτρηση, κλίση βαρετή.
Σταθερή ισχύς ροπής, μεγάλη ικανότητα κοπής, δυνατότητα κοπής μονού άκρου έως 3mm, σύστημα ισχύος με σερβοκινητήρα, υδραυλικό μοτέρ, κινητήρας EE της Γερμανίας.